#

ŠILTNAMIAI

Norint sužinoti daugiau informacijos, ar užsakyti šiltnamį, skambinkite tel. 8699 94966

Galimas pristatymas į visus Lietuvos miestus.



Šiltnamis „ TVIRTAS“


Tai vienas iš  Lietuviškų šiltnamių, pagamintų iš omega tipo labai tvirtų cinkuotų profilių 1mm storio, padengtų 4mm polikarbonatine danga.
Šiltnamyje iš polikarbonato plokščių yra geresnis mikroklimatas – jame būna apie 20% daugiau šviesos, negu tradiciniame šiltnamyje, kuris dengtas polietilenine plėvele. Polikarbonato plokščių sudėtyje esantys specialūs priedai sulaiko infraraudonuosius spindulius, todėl nakties metu ilgiau išlaikoma per dieną sukaupta šiluma. Tokia šiltnamio konstrukcija suteikia gaminiui tvirtumą bei stabilumą, o viduje dėl esančių 2 orlaidžių susiformavęs mikroklimatas skatina intensyvesnį augalų vystimąsi ir ankstyvesnį derliaus subrendimą.

Arkinės konstrukcijos šiltnamiai pasižymi savo tvirtumu. Dėl užapvalinto stogo, žiemą sniegas nuslysta nuo šiltnamio viršaus, o vasarą užsilaiko daugiau saulės šilumos ir šviesos, kas pagerina augalų derėjimą.

Arkiniam šiltnamiui ''TVIRTAS'' statyti nėra būtinas pamatas, komplektacijoje pridedame kampines karkaso dalis (40cm  strypus) papildomai sutvirtinti su gruntu.

Šiltnamis lengvai surenkamas.


Šiltnamio matmenys ir kaina su 4 mm polikarbonatu:

Šiltnamis ''Tvirtas 4'' - 3x4 ( 12 kv.m ) – AKCIJA 370€  kainavo 450€
Šiltnamis ''Tvirtas 6'' - 3x6 ( 18 kv.m ) – AKCIJA 495€  kainavo 580€
Šiltnamis ''Tvirtas 8'' - 3x8 ( 24 kv.m ) – AKCIJA 610€  kainavo 690€


Išskirtinės šiltnamio savybės :

* tvirta konstrukcija atlaiko sudėtingas oro sąlygas
* nebūtinas pamatas ( esant poreikiui lengvai perkeliamas į kitą vietą jo neišardžius )
* orlaidės montuojamos iš abiejų galų ( kas garantuoja efektyvų šiltnamio vėdinimą )
* į komplektaciją įeina visos montavimo detalės
* kompaktiškai supakuotas ( pervežamas lengvuoju transportu )
* nesudėtingas surinkimas
* prieinama kaina
* žiemos metu nereikia demontuoti .


Polikarbonatas

Stikliniai šiltnamiai būna ilgaamžiški, tačiau juos būtina prižiūrėti. Neatsargus judesys su kastuvu ar grėbliu gali priversti jus kasmet keisti po kelis stiklo lakštus. Geroji stiklinių šiltnamių ypatybė yra ta, kad jie nepraleidžia blogųjų ultravioletinių spindulių. Blogoji – jie nepraleidžia net ir naudingo šių spindulių spektro.
Labiausiai vertinama šiltnamių danga – polikarbonato lakštai. Jie išsiskiria gera termoizoliacija, yra atsparūs atmosferos poveikiui, klimato pokyčiams. O nuo karštų saulės spindulių polikarbonatas nei lydosi, nei keičia formos. Palyginti su stiklu, polikarbonatas irgi nepraleidžia augalams kenksmingų ultravioletinių spindulių, tačiau yra pralaidus naudingam spindulių spektrui, tolygiai ir optimaliai sklaido augalams būtiną šviesą. O jo dvisienė struktūra – labai tvirta. Tokios dangos su kastuvu taip paprastai nesudaužysite. Polikarbonatas yra ypatingai atsparus smūgiams, jam pagaminti yra naudojamos smūgiams atsparios apsauginės detalės. Kanalinio polikarbonato plokštės nepaprastai atsparios plėšimui, krušai ir yra lengvai perdirbamos.


Cinkuoto plieno konstrukcija

Palyginus su mediniu karkasu, cinkuoto metalo karkasas tarnauja ilgiau. Panaši technologija jau dešimtis metų naudojama automašinų kėbulų gamyboje. Plieno cinkavimo technologija užtikrina ilgą karkaso tarnavimą ir drėgnomis oro sąlygomis. Profilių cinko storis 1mm. Cinkuotas metalas atsparus rūdijimui.

Rekomendacijos

Rekomenduojama statyti šiltnamį taip, kad jo išilginės sienos būtų nukreiptos į rytus ir vakarus, galai į pietus ir šiaurę. Tokiu būdu bus palaikoma tolygi temperatūra. Jei montuosite šiltnamį prie namo sienos, rinkitės pietinę pusę. Nestatykite šiltnamio po medžiais, tuomet gali trūkti šviesos, šiltnamis užsiterš krintančiais lapais. Atkreipkite dėmesį į tai, kaip krinta šešėliai dienos bėgyje, pasistenkite, kad šiltnamis neatsidurtų ilgai neapšviestoje vietoje.
Kad šiltnamyje ir naktį būtų šilta, pastatykite šiltnamyje baką su akmenimis, smėliu arba vandeniu, kurie per dieną įkais ir naktį lėtai grąžins šilumą, tokiu būdu šiltnamyje išsaugant temperatūrą.
Apgalvokite, kokio ploto šiltnamio jums reikia, kad tinkamai galėtumėte prižiūrėti augantį derlių. Žinoma, tai priklauso ir nuo to, ką ruošiatės auginti, nes kai kurie augalai yra žemaūgiai, o kiti, atvirkščiai, aukšti. Svarbu paminėti, kad šiuolaikinį šiltnamį galite užsisakyti iš gamintojų, kurie patars, kokios formos ir kokių medžiagų rinktis. Tai išties greitas ir praktiškas sprendimas, bet, aišku, ir gerokai brangesnis. Populiariausi vidutinio dydžio šiltnamiai – 3 х 6 m.

 




 Norint sužinoti daugiau informacijos, ar užsakyti šiltnamį, skambinkite tel. 8699 94966

 

 
Jūsų vardas:

Jūsų telefono numeris:

Jūsų el. pašto adresas:

Miestas:

Tekstas: