#

APIE MUS

UAB " RV Oferta" susikūrė 1996 metais.

UAB „RV Oferta” siūlo labai platų gaminamos produkcijos asortimentą, tai: plastikinius langus ir duris, šarvuotas vidaus ir įėjimo duris, balkonų berėmęs aliuminio ir grūdinto stiklo konstrukcijas, stiklines vitrinas ir pertvaras. Taip pat atliekame senų langų ir durų demontavimo, naujų gaminių montavimo ir apdailos darbus. Gaminius pristatome į bet kurį Lietuvos miestą.

Mūsų bendrovės plastikiniai langai gaminami iš aukščiausios kokybės keturių ir šešių kamerų profilių. Tai labai patrauklios išvaizdos, naujausios kartos pilnai suapvalinti 6 kamerų ROUND LINE sistemos, balti arba spalvoti, ypatingai stiprūs plastikiniai profiliai, pasižymintys geriausiomis termo izoliacinėmis savybėmis, ekologiški. Tvirtumą ir patvarumą gaminiams suteikia storos profilių sienelės, jų vidinė struktūra. Keturių ir šešių kamerų konstrukcija gerai izoliuoja šilumą ir triukšmą. Sandarus uždarymas pasiekiamas dviguba, gerai priglundančių sandarinimo gumų, sistemos pagalba. Mes taip pat gaminame langus su vertikale orlaide (tokia kaip rusiškame lange). Mūsų gaminami langai ir durys yra labai atsparūs aplinkos poveikiui.

Langų varstymui montuojama SIEGENIA AUBI furnitūra, pasižyminti švelniu varstymu, ilgaamžiškumu. Furnitūrai suteikiama 10 metų garantija. Kartu su gaminiais siūlome platų priedų asortimentą: vidaus bei išorės palangės, įvairių tipų ventiliacines grotelės, tinklelius nuo vabzdžių.

UAB „RV Oferta” gaminiams ir montavimo darbams suteikiama 5 metų garantiją. Įmonės gaminami langai ir šarvuotos durys yra sertifikuoti Statybos produkcijos sertifikavimo centre. Taip pat įmonė turi atestatą suteikianti teisę bendruosius statybos darbus ypatingos svarbos objektuose (gyvenamieji, negyvenamieji pastatai, administracinės, prekybos ir paslaugų, gamybos ir pramonės, mokslo paskirties pastatai) .

Įmonėje jau įdiegta ISO sistema:


ISO 9001 - kokybės vadybos sistema.
ISO 14001 - aplinkos apsaugos vadybos sistema.

OHSAS 18001 - darbuotojų saugos ir sveikatos vadybos sistema.