#

PALANGĖS

 

Graži ir jauki palangė yra ne tik lango, bet ir kambario dalis. Palangė suteikia būstui jaukumo, ant jos galima pastatyti gėles, jei trūksta bute vietos galima ją panaudoti kaip lentyną, jei palangė plati, galima sedėti ir grožėtis vaizdu pro langą. Kaip langų sistemos techninis elementas, palangė neleidžia prasiskverbti šalčiui iš išorės ir išeiti šilumai iš vidaus. Palangė palengvina langų aptarnavimo procesą (plaunant langus, atidarinėjant ir uždarinėjant orlaides, kabinant užuolaidas). Be to palangė paslepia skirtumą tarp sienos ir lango rėmo storio, suteikia švelnų perėjimą iš kambario į išorę.
Palanges yra nesudėtinga prižiūrėti, nes jos yra atsparios cheminėms priemonėms, taip pat jos nesugeria drėgmės ir bakterijų. Palangės yra atsparios aukštai temperatūrai ir pagamintos iš nedegių medžiagų. Jos išlaiko savo formą ir jas nesudėtinga montuoti.
Rinkoje yra didelė palangių pasiūla: iš medžio, natūralios ir dirbtinės akmens masės, laminuotos medžio drožlių plokštės, plastikinės.Svarbiausia, kad palangė būtų ilgaamžė, atspari mechaniniams poveikiams ir turėtų estetinę išvaizdą.
Mūsų palangių profiliai leidžiančią pasiekti maksimalų gaminio stangrumą, o tai ypač svarbu, montuojant palanges didesnėse angose. Veikiant radiatoriaus šilumai palangės nesideformuoja. Elegantiškos noselės, paviršiaus dekoratyvinės plėvelės turi rauplėtą paviršių arba švelnų matinį blizgesį ir spalvų įvairovę  pastebės ir įvertins net pats reikliausias pirkėjas. Palangių galai uždengiami antgaliais. Siūlome antgalius su nosele ir be noselės.
Dėl didmeninių kainų kreiptis tel. 869994848 vygandas.